Prodejna

V naší prodejně v Praze 6 si lze po dohodě nabízené zboží prohlédnout či osobně vyzvednout vzorky kolejniček zdarma nebo urgentní hotovou zásilku.  

Základní pohotovostní skladové množství držíme skladem. Zboží si lze osobně vyzvednout, nebo zakázky doručujeme prostřednictvím spedičního partnera po celé ČR a na Slovensko.

Objednejte se

Pro návštevy se prosím předem objednejte.

Externí sklad a šicí dílna

   Pro zaručení plynulých dodávek jsme vybudovali vlastní provozní areál necelých 30 km od Prahy. Snažíme se udržovat dostatečné materiálové zásoby nabízených profilů a komponentů, abychom mohli dodací lhůtu vždy dodržet. 

  Pro profesionální zpracování dekoračních materiálů jsme zřídili vlastní šicí dílnu vybavenou průmyslovými šicími stroji. Dále v areálu vyrábíme roletové systémy, baldachýny a jiné stínící prvky na míru.

o nás

 

  V oblasti vybavení interiérů působíme od roku 1995. V současné době se mj. specializujeme na vlastní výrobu hliníkových kolejniček na míru. Na základě dlouholetých zkušeností jsme pro naše odběratele vyselektovali takové modely, u kterých jsme přesvědčeni, že díky své kvalitě budou klientům dobře sloužit po mnoho let

Něco navíc...

 

  Dále nabízíme běžné záclony či závěsy z vlastních skladových zásob nebo dovozem od řady smluvních partnerů ze zahraničí. V našem showroomu jsme připravili kolekci kvalitních látek a stínících tkanin (např. Trevira CS, akustické záclony a závěsy a další textilie se speciálními vlastnostmi) pro všechny typy interiérů.