Možnosti platby

Bankovním převodem

Platbu proveďte převodem na bankovní účet 165913393/0600. Použijte číslo objednávky jako variabilní symbol. Vaše objednávka bude odeslána po provedení platby.

Hotově při převzení

Při osobním odběru
lze platit v hotovosti nebo kartou.

Aktuálne přednostně vyřizujeme objednávky hrazené převodem.

Platba na dobírku
Platba na dobírku je možná hotově nebo kartou u dopravce. Cena za dobírku je 73,- Kč

Vzhlehem k výrobě zboží na míru, je nutná platba předem, při objednávce nad 15 000,- Kč.


Převzetí kolejniček

Doprava TOPTRANS

Příjemci je odeslána SMS zpráva, která obsahuje telefonní číslo na rozvozového řidiče, případně částku dobírky.Naprostá většina zásilek je doručena
mezi 9:00 a 14:00.

Rozvozoví řidiči jsou vybaveni odpovídající technikou pro složení zásilky z vozidla a následnou manipulací s ní.

Osobní odběr

  • Osobní odběr na základě smluvené hodiny.
    Adresa: Bubenečská 258/9, Praha 6
    (cca 1 min chůze od metra hradčanská)
  • Možnost platit hotově nebo kartou


Rozšířené možnosti převzetí drobných zásilek

Zásilkovna

Zásilku si můžete vyzvednout kdykoli od okamžiku získání hesla.Nebo pro ni třeba někoho poslat – nemusíte nám ukazovat občanku(pokud to přímo nevyžaduje e-shop), stačí znát heslo.

Doručené zboží si můžete přímo na výdejním místě rozbalit a případně vrátit zpátky, pokud se vám z nějakého důvodu nebude zamlouvat.

Pokud nemáte v týdnu zrovna čas, žádný stres: prostě nám pošlete odpovědní SMS a my vám lhůtu zdarma prodloužíme až na 21 dní.

zásilkovna

Uloženka

zákazník je informován ihned po podání zásilky k přepravě – mail s ID kódem pro sledování zásilky.

Součástí odkazu je informace o aktuálním pohybu zásilky, o výdejním místě (karta pobočky s veškerými kontaktními údaji, otevíracích hodinách, způsobech dopravy apod.), dále platební pokyny, datum uložení zásilky s možností jeho automatizovaného prodloužení či podmínky k vyzvednutí zásilky.

Další informaci (mail či SMS) zákazník obdrží ve chvíli, kdy je zásilka přijata na výdejní místo – Vaše zásilka je připravena k výdeji. Následuje ještě upozornění na blížící se konec úschovy, 3 dny před vypršením doby pro vyzvednutí zásilky.

Česká pošta

Balík Na poštu

Váš Balík Na poštu doručíme na kteroukoliv z více než 2 700 pošt v České republice podle výběru adresáta nebo odesílatele. Ideální služba pro ty, kteří si nikdy nejsou jistí, kde vlastně budou.

Balík Do ruky

Adresátům můžeme balík  předat hezky z ruky do ruky i v těch nejodlehlejších koutech naší země již následující pracovní den po podání.

česká pošta